مد و زیبایی

راهنمای ست کردن با کفش های قرمز

کفش قرمز
کفش قرمز یکی از وسایل احساساتی هستند که شما از آن استفاده می کنید این کفش علاوه بر آن باعث دادن شور و انگیزه به لباس جذابیت خاصی به آن می دهد به خصوص اینکه هنگام پوشیدن کفش قرمز از اکسسوری های قرمز استفاده کنید.

تمام مشکی با کفش قرمز

یکی از ایمن ترین گزینه ها هنگام پوشیدن کفش قرمز، ترکیب آن با رنگ مشکی است، زیرا کاملاً لمس یک ظاهر کاملا سیاه است. این گزینه اول یکی از ظریف ترین گزینه هاست، چه برای لباس های روزانه و چه برای موارد خاص که به چیزی رسمی تر احتیاج دارند.

چه شلوار مشکی بپوشید، چه لباس، چه دامن با جوراب شلواری یا بدون جوراب شلواری، شلوار استرچ و یا هر جنس دیگری بپوشید. هر ترکیبی از لباس های مشکی با یک جفت کفش قرمز ایده آل خواهد بود. کفش قرمز و لباس مشکی خود را با یک کیف، ژاکت مشکی یا قرمز به صورت دوتایی ست کنید، در غیر این صورت ممکن است خیلی ساده به نظر برسید.

کفش قرمز با شلوار جین

بهترین شلوار برای پوشیدن با کفش قرمز شلوار جین است. از صندل پاشنه بلند و یا بدون پاشنه و یا کفش و حتی نیم بوت های قرمز گرفته همه با شلوار جین ست می شوند.

با این ست می توانید از کیف های قرمز، سفید و یا مشکی استفاده کنید.

 

سفید و قرمز

همانطور که اشاره کردیم، رنگ سفید نیز انتخاب درخشان برای پوشیدن با کفش قرمز است. به همین مناسبت می توانیم به دنبال ظاهری کاملاً سفید باشیم یا فقط یک تکه لباس با این رنگ مانند شلوار یا دامن انتخاب کنید.

اگر این مورد شماست، می توانید با یک تاپ قرمز با رنگ کفش خود ترکیب کنید، اما اگر علاقه ای به تاپ های قرمز ندارید. تاپ های چاپی، به ویژه چاپ های گل هم ایده خوبی برای ماه های گرم است.

همچنین، اگر پوستتان برنزه است، رنگ طلایی رنگ پوست شما را بیشتر نشان می دهد، بنابراین این لباس برای روزهای تابستان ایده آل خواهد بود.

 

قرمز با کرم و رنگ پوست

اگر نمی دانید با کفش قرمز چه بپوشید، انتخاب رنگ خنثی مانند کرم یا رنگ پوست گزینه ظریف دیگری است.

واقعیت این است که هنگام پوشیدن لباس کرم، توصیه می شود برای تضاد با سادگی لباس از رنگ های پرطرفدار استفاده کنید. توجه داشته باشید که می توانید سایه های کمی پر رنگ تر مانند بژ یا طیف قهوه ای را انتخاب کنید. مقداری قهوه ای به لوازم جانبی خود اضافه کنید.

 

لباس خالدار با کفش قرمز

و اگر نمی دانید چه چیزی را با کفش قرمز بپوشید؟ نه تنها رنگ های ثابت با کفش قرمز مناسب هستند. می توانید یک قدم جلوتر بروید. به عنوان مثال، هر لباس خال خالی، در ترکیباتی متنوع به رنگ سفید در رنگ آبی تیره، مشکی روی سفید یا برعکس عالی خواهد بود. بستگی به شما دارد که کدام یک را ترجیح می دهید؟

راه راه و کفش قرمز

نه تنها خال خالی ها، بلکه راه راه ها برای پوشیدن با کفش های قرمز، به ویژه سفید و آبی تیره نیز عالی هستند.

این گزینه برای فصل تابستان نیز ایده آل است، از پیاده روی در ساحل گرفته تا مهمانی های شب مناسب می باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *